Ufuk BİÇER

Estetik Diş Hekimi

2015 yılında Ege Üniversitesi diş hekimliği fakültesininden mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası ilgi duyduğu implant , estetik tedaviler ve endonti alanında çesitli kurs ve seminer programlarına katılmıştır. Bir süre özel polikliniklerde çalistiktan sonra 2018 yılında kendi muayenehane açmıştır. Diş Hekimliğinin her alanında hizmet vermekte olup , doğru bilgi ve yönlendirmeye özen gösteren kaliteli, titiz ve uzun sureli tedavi misyonuyla mesleğini icra etmektedir.


Aytuğ ÖZGÜVEN

Diş Hekimi

2020 yılında Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarından itibaren kendini geliştirmek adına çeşitli kurs ve seminer programlarına katılmıştır. Bodrum da bir süre özel bir poliklinikte çalıştıktan sonra Seferihisarda çalışmaya başlamıştır. Halen aktif olarak EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) üyesidir.


DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik

Her zaman güvenilir bir marka olmayı kendisine ilke edinmiştir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği binlerce başarılı diş operasyonu bunu ispatlar.

Hassaslık

Ufuk Biçer yaptığı tüm işlemlerde çok hassastır. Bilir ki göz görmese de dil hisseder. Cerrahi operasyonlarda ve estetikte titiz bir uygulama anlayışı izler.

Bağımsızlık

Hayatı özgürce yaşamak ve yaşatmak ister. Herkesin bunu hak ettiğini düşünür. Zaten var oluş amacı da bu değeri yansıtır.

Armoni

İnsan vücudu mükemmel bir tasarıma sahiptir ve büyük bir uyum içindedir. Sonrasında  tarafından yapılacak işlemler de bu bütünlüğün harmonisine uyum içinde olacaktır.

Başarıyla Bitirme

Başladığı işi başarıyla sonuçlandırma konusunda iddialı ve ısrarcıdır. Başarı hikayeleri bunun en önemli ispatıdır.

Hijyen

Diş sağlığında hijyen en önemli konulardandır. Kullandığı aletlerden, mekana ve giydiği kıyafetlere kadar hijyeni temel prensipleri arasına alır.

kurumsal